top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Користувач, відвідуючи сайт ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

"ГРОМАДА ХАРКОВА", залишаючи коментар, заповнюючи графи форми підписки, заповнюючи форму контактів на сайті  приймає справжню Політику конфіденційності та згоду на обробку персональних даних.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ"ГРОМАДА ХАРКОВА"так само сайт  поважає ваше право на особистий простір і дотримується конфіденційність при заповненні і зберіганні ваших персональних даних.

 

Під персональними даними мається на увазі Ваше ім'я, адреса, дата народження, найменування електронної пошти і тп. Якщо ви розмістили Ваші контактні дані на нашому сайті, то ви автоматично погодилися на беззастережну згоду з обробкою персональної інформації.

 

Ми запитуємо Ваші персональні дані виключно для інформування, організації зворотного зв'язку, надання доступу до інформаційних матеріалів сайту, проведення інформаційних, рекламних, новинних розсилок.ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ"ГРОМАДА ХАРКОВА", а так само сайт, щодо Вашої Персональної інформації як про благодійника, благополучителя, волонтера, про Учасника та засновника ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

"ГРОМАДА ХАРКОВА", зберігає її конфіденційність.

 

Ми не передаємо персональні дані третім особам.

 

Ми вживаємо необхідних і достатніх організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації користувача від неправомірних дій з нею третіх осіб.

Відмова від обробки персональних даних:
 

У разі Вашої відмови від обробки та зберігання Ваших персональних даних, ми зобов'язуємося видалити ваші персональні дані в термін не пізніше 7 робочих днів. Відмову можна відправити в електронному вигляді

bottom of page