top of page
Пошук

Віктор Жук -"Права громадянина захищає держава, яка на нього розраховує у складні часи"

Андрій Караченцев та Віктор Жук прийняли участь, як Члени Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, у зустрічі керівництва Головного управління Державної податкової служби у Харківській області та Громадської ради з представниками Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Захід який було організовано за підтримки головного податківця Харківського регіону Артема Єфремова та військового комісара Харківщини Юрія Калгушкіна, мав на меті довести до платника податків як законні права так і обов'язки перед українським народом та державою.

Були розглянуті питання захисту прав та законних інтересів платників податків в умовах військових зборів та мобілізації. Про мобілізаційно -оборонну роботу, військовий облік, бронювання та впровадження єдиного державного реєстру військовозобов'язаних обговорили з керівництвом та фахівцями Харківського ОТЦК та СП.

Податківці наголосили, що від повноти наповнення бюджету залежить наскільки наша армія буде готова до непередбачених ситуацій. Та розповіли про військовий збір, зокрема ці зазначені кошти саме і направляються на забезпечення нашої армії.

В ході зустрічі обговорили питання забезпечення прав та соціального захисту платників податків в умовах мобілізації та військових зборів. Зокрема, нагадали, що мобілізовані фізичні особи – підприємці на період проходження служби звільняються від сплати єдиного податку та ЄСВ, за умови відсутності найманих працівників.

Представники Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомили про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку керівниками підприємств, установ, організацій. Розповіли про проходження зборів військовозобов'язаними та резервістами, умови звільнення від проходження зборів та про відповідальність посадових осіб і громадян України.

"ГО "Громада Харкова" завжди приймала участь і підтримувала проведення консультацій та інформування громадянського суспільства про актуальні питання та новації законодавства при формуванні державної політики. Це дуже важливо, з вигляду на демократичні засади. Звісно права громадянина захищає держава, яка на нього розраховує у складні часи" - прокоментував заступник голови КНС з фандрейзингу Віктор Жук .Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page