top of page
Пошук

ГО ХОО "Громада Харкова", підтимка внутрішньо переміщених осіб на Харківщині.

За підтримки міжнародних та вітчизняних партнерів, ГО ХОО "Громада Харкова", одне з таких завданнь, як підтимка внутрішньо переміщених осіб.


Мешканці регіонів, які дуже страждають від війни, вимушені покидати свої домівки та шукати прихистку, як у сусідніх селах та містечках, так і десь за кордоном.


Багато з них вимушені покидати свої вже зруйновані будинки, чи з зони бойових дій під активними обстрілами, не маючи при собі зовсім ні чого, навіть документів.


Такі родини потребують особливої уваги та опіки, як зі сторони Держави так і нашої. Така допомога є метою, надати людям всього необхідного для життєзабезпечення, хоча б в сучасних умовах.


Ця допомога населенню, завдяки - Міжнародній організації з міграції (МОМ)- IOM Ukraine та FUNDACJA IMO PECTORE, в особі Wioletta Jarko, Хмельницькій громаді «Бейт Сімха», Хмельницькому обласному відділенню МБФ "Не байдужі люди", компанії MirMetalla та Tax service team Kharkiv - Артема Єфремова, які допомогли забезпечити потреби людей, непродовольчими і продовольчими товарами та БО «Благодійний Фонд «Джерело Відродження» - CFSR , що передали допомогу від IOM Ukraine та співпраці ії розповсюдження. Сьогодні Гуманітарна допомога, яку надають наші партнери в край важлива для виживання виликої кількості Українців, що переховуються від війни, чи опинились в окупації"Comments


bottom of page