top of page
Пошук

"Для студентів опанування бізнес-адміністрування є важливим етапом розвитку кар’єри"- Віктор Жук

26 січня 2022 року голова громадської організації ХОО "Громада Харкова" Віктор Жук взяв участь у розширеному засідання робочих груп з обговорення проєктів ОПП «Бізнес-адміністрування» першого (бакалаврського) рівня та ОНП «Бізнес-адміністрування» другого (магістерського) рівня, які провадяться Каразінською школою бізнесу (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна).

Освітні програми з бізнес-адміністрування орієнтовані на поєднання теоретичної та практичної підготовки студентів і є першим етапом розвитку кар’єри. Вони передбачають використання сучасних освітніх технологій та участь у реальних проектах комерційних і громадських організацій, органів влади, грантових програмах. У рамках реалізації освітніх програм передбачаються практичні тренінги та семінари з провідними фахівцями та менторами з бізнесу. Під час навчання у здобувачів передбачена можливість створення та запуску власного стартапу.


Для викладання професійно орієнтованих дисциплін запрошуються відомі фахівці-практики, які активно поєднують наукову роботу з практичною діяльністю, що надає здобувачам можливість здобути науково-практичні знання та навички. Програма дає можливість проходити короткострокові стажування за кордоном. Окремі дисципліни викладаються англійською мовою. Існує можливість мобільності за програмою Європейського Союзу ERASMUS+, всі студенти беруть участь у спеціальних семінарах разом зі студентами-учасниками програми ERASMUS+.


У ході засідання було підведено підсумки громадського обговорення освітніх програм та визначено ключові напрями щодо їх удосконалення. Зокрема було підкреслено важливу роль стейкхолдерів (роботодавців, представників громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, здобувачів та випускників програми) для визначення пріоритетних напрямків підготовки висококваліфікованих фахівців за освітніми програмами «Бізнес-адміністрування».


Comments


bottom of page