top of page
Пошук

"З нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом, прийміть щирі вітання" – Ткачов

Дорогі ветерани!


Від імені Членів ХОГО «ГРОМАДА ХАРКОВА» прийміть щирі вітання з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом!

Ця Перемога була здобута ціною неймовірних зусиль і величезних жертв.

Неймовірних втрат, величезного горя і страждань зазнав у цій війні Український народ.

У роки Другої світової війни Україна стала справжнім епіцентром бойових дій, що вщент зруйнували тисячі міст і сіл. Саме на Українській землі вирішувалася доля війни в Європі.

Мільйони людей поклали своє життя під час тяжких оборонних та наступальних військових операцій і партизанських рейдів, у підпільній боротьбі, в окупації та концтаборах.

Понад 9 мільйонів вихідців з України стали до бою з ворогом. За перемогу над фашизмом Український народ заплатив неймовірно високу ціну - мільйони загиблих, поранених та ненароджених, загинувших у концтаборах, гетто, в'язницях та на каторжних роботах на чужині.

Кордони України були непорушними 70 років, поки до України знову не повернулася війна. Але цього разу вона прийшла не із Заходу, а зі Сходу.

Уперше за 70 років українці знову зі зброєю стали на захист своєї Батьківщини, її незалежності та територіальної цілісності.

Дозвольте сьогодні ще раз низько вклонитись усім мужнім воїнам, віддавшим життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років!

Переконана, що Ваші сила духу та непохитна віра у торжество добра над злом завжди надихатимуть нові й нові покоління українців на захист рідної землі та розбудову батьківського дому.

Хочу щиро висловити Вам свою глибоку повагу та вдячність, і побажати довгих років щасливого й достойного життя!

З повагою,

Голова ХОГО «Громада Харкова»

Андрій Ткачов
Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page