top of page
Пошук

"З професійним святом працівників і ветеранів соціальної сфери"- Віктор Жук

Вітаємо з професійним святом працівників і ветеранів що присвятили себе служінню людям - роботі у соціальній сфері та всіх, хто причетний до важливої, відповідальної і непростої роботи з соціальних послуг.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість людей що потребують допомоги, уваги і підтримки з боку держави та громадського сектору, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у ці непрості для усих часи.

Ми ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві труднощі. Завдяки нашій роботі, люди отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість та краще майбутнє. Служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять заслужену людську шану і повагу. Друзі, шановні колеги, не моєю жодного сумніву, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі буде служити інтересам всіх хто потребує нашої уваги . Від імені кожного члена команди Громадської організації "ГРОМАДА ХАРКОВА" бажаю вам міцного здоров'я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей! Впевнений, що нашими спільними зусиллями і натхненною працею будується добробут і щасливе майбутнє країни і кожного в Україні!

З великою повагою до кожного,

Голова Правління KHC

Віктор ЖукComments


bottom of page