top of page
Пошук

Команда KHC та CFSR привітали зі Святами діток вимушених переселенців та місцевих у Чугуїві

Багато Українців відзначали Різдво Христове 25 грудня, Команда ГО " Громада Харкова" та CFSR, вирішили зустрічати Свято з земляками, подарувати трошки радості та приємних вражень дітям.


Пересічні Українці, як ніхто інші знають, що турбота один про одного - найкращий прояв духовного та душевного єднання, зокрема і в ці Свята!


Так, в рамках співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією та за сприяння Чугуївською районною державною адміністрацією Харківської області Сергієм Лободенко, команда БФ "Джерело Відродження" (CFSR) та ГО " Громада Харкова" з Координаційним штабом Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області Ігорем Сухановим - радником голови Харківської обласної ради та ГО "Харків Назавжди" Артуром Орищенко вирушили у Чугуїв, а саме до відповідального за своїх мешканців вуличного комітету "Заводський" під керівництвом пані Ірини Стоянової.


Разом з керівником Управління соціального захисту населення Чугуївської РВА Олександром Лисянським, привітали зі Святами діток вимушених переселенців та місцевих. Подарували дітям солодощі Nestlé, дитяче харчування та набори канцелярії, батькам сухі продукти тривалого зберігання, навзаєм діти вітали своїми чудовими малюнками.


"Я дуже вдячний команді CFSR та допомогу яку нам надають Жіночий рух "ЗА Майбутнє", БФ Надії Вовк "Берегиня" для мешканців Харківщини " - Подякував Голова правління ГО " Громада Харкова" Віктор Жук


Opmerkingen


bottom of page