top of page
Пошук

"Масштаби та істинна природа насильницких дій часто прихована"-Андрій Ткачов

ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і запропонувала урядам, міжнародним та неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми і символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка.

Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.


"Велика кількість жінок по всьому світу, і зокрема в Україні, стають жертвами зґвалтувань та постійно зазнають побутового насилля. А головне. що масштаби та істинна природа насильницких дій часто прихована, тому тільки разом, превернувши увагу всього суспільства, можна почати ефективно запобігати цим ганебним явищам" - заявив засновник, екс-голова ГО" Громада Харкова", представник Національної поліції з питань міжнародного співробітництва Андрій Ткачов

Щороку близько 10000 українських жінок гине від домашнього насильства. У всьому світі від нього потерпає більше жінок, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах разом узятих.

Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім'ї, зокрема, були ухвалені відповідні закони, країна приєдналась до кампанії ООН проти побутового насильства, започатковано загальнодержавну кампанію “Стоп-насильству”.

Кожен з нас повинен усвідомити, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої потерпають сотні тисяч українських жінок. В результаті жорстокого поводження та домашнього насильства жінки втрачають довіру, самоповагу та в більшості випадків й життя.

"Тому велика надія на суспільство і на його відношення до жінок, які стали жертвами насильства, це завдання вселити в них надію та віру що вихід обов'язково є" - зазначила Член Правління ГО " Громада Харкова" Людмила Нечипоренко В Україні працюють центри допомоги жертвам домашнього насильства, проте, варто нагадати, що допомагають тим, хто просить про допомогу!!!!Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page