top of page
Пошук

Співпраця команди ГО ХОО «Громада Харкова» та CFSR з Роганською ОТГ

Співпраця команди ГО ХОО «Громада Харкова» та CFSR з Роганською ОТГ продовжується, в чергове узгодили дії з гуманітарної допомоги населенню громади.


На території Громади довгий час йшли активні бойові дії, тут межканці потребують майже всіх товарних груп для забеспечення життєдіяльності, починаючи з іжї закінчуючи будівельними матеріалами, хочаб для тимчасового полагодження інфраструктури. Також на території громади велика кількість внутрішньо переміщених осіб з територій де йдуть бойові дії, що перебували та й ті що досі є в окупації.


"Співпраця важлива на цей час, але впевнений багато проблем залишаться після війни і ця взаємна дружба надасть багато можливостей для співпраці на благо Громади та вдячні за плідну працю старості старостинського округу з центром в с. Хроли Роганської селищної територіальної громади пані Тетяні Жуковой." - сказав Уповноважений представник БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» - CFSR, по місту Харкову, Віктор Жук (Голова ГО ХОО «Громада Харкова»)

Зараз люди які потребують нашої допомоги чекають самого необхідного, а саме: продукти харчування, ліки, предмети особистої гігієни, побутова хімія, спальні мішки, каремати, електро пристрої, накопичувачи електроенергії, білизна, одяг, будівельні матеріали та інше.Comments


bottom of page