top of page
Пошук

"СТАРТАПИ МОЖУТЬ ВІДІГРАВАТИ ЗНАЧНУ РОЛЬ В РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ЗА СПРИЯТЛИВИХ УМОВ"- Віктор Жук

Україна має великий науковий та кадровий потенціал для розвитку стартапов. Водночас чина законодавча та правова база в країні не створюють привабливих умов для їх розвитку.


Роман Томашевський - директор Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ» та Наталія Шматько – директорка стартап центру НТУ «ХПІ» розповіли під час прес конференції "Роль стартапів в інвестиційній привабливості України", що за даними останнього соціологічного дослідження більш ніж половина стартапів працюють у Києві. Далі йдуть Львів та Харків. Третина проектів отримала фінансування з Українського фонду стартапів. Частина підтримуються іншими державними органами. Але для більшості стартаперів основне та єдине джерело коштів - їхні особисті заощадження.


"Зараз для багатьох проектів що подаються в суспільстві, отримання коштів на їх реалізацію, повинно бути зацікавлена і держава, а не лише залишатися проблемою перших" - зазначив голова ГО ХОО " Громада Харкова " Віктор Жук, який приймав участь у заході в Харківському прес-клубі, як Член Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page