top of page
Пошук

Харківська ПЦУ отримала від IOM Ukraine через ГО"Громада Харкова"

Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агенство ООН з міграції, надае через своїх регіональних партнерів Благодійну організацію «Благодійний фонд «Джерело Відродження»- CFSR та Громадську Організацію "Громада Харкова", які передали Гуманітарну допомогу для росподілу серед потребуючих громадян Харківського регіону, якими опікується Харківська єпархія Православної Церкви України на чолі з Єпископом Харківським і Богодухівським Митрофаном.


Гуманітарний вантаж від МОМ було доставлено до Храму Святого Іоана Богослова міста Харкова, де його зустрічали Єпископ Митрофан, настоятель Іоано-Богословського храму протоієрей Віктор Маринчак, шпитальний капелан та настоятель храму протоієрей Геннадій Рохманійко та парафіяни.


А саме, передали: ковдри, самонадувні матраци, рушники, багатофункціональні фонарі та набори постільної білизни – для облаштування спального місця.

Повні набори засобів особистої гігієни, каністри для зберігання питної води тощо.

Також брезенти, мотузки, молотки, цвяхи – для тимчасового ремонту житла.


Продовжуємо плідну співпрацю виконуючи свою Гуманітарну місію з допомоги людям, що постраждали внаслідок російської агресії проти України, внутрішньо переміщеним особам тощо.


Ми дуже вдячні нашим партнерам - Міжнародної організації з міграції (МОМ) та донорам, які допомагають нам підтримувати постраждалих від війни українців, EU Civil Protection & Humanitarian Aid, European Union in Ukraine, USAID - US Agency for International Development, USAID Ukraine - USAID Україна, USAID's Bureau for Humanitarian Assistance, the Ukgjraine Humanitarian Fund, Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine, the Central Emergency Response Fund (CERF), Embassy of Canada to UkraineCanada’s International Development – Global Affairs Canada, Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.


Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2038995789821283&id=100011326469425


Храму Святого Іоана Богослова міста Харкова - https://bogoslov.kharkov.ua/news/6410

Comments


bottom of page