top of page
Пошук

Харківський офіс CFSR та Голова ГО ХОО «Громада Харкова» з гуманітарних справ у Львові

У перше з початку військової агресії рф проти України, зокрема бойових дій на Харківщині, Харківський офіс CFSR та Уповноважений представник БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» - CFSR, по місту Харкову, Віктор Жук Голова ГО ХОО «Громада Харкова» у рамках відрядження з організації гуманітарної допомоги до свого регіону, зустрілися зі своїми колегами у Львові та Ужгороді.


Було підбито підсумки спільної плідної роботи за останні місяці та вистроєні плани дій на майбутнє.


Харків'яни провели багато зустрічей з колегами по питанням підтримки та наповнення гуманітарної місії для регіонів України що потерпають від російської агресії, зокрема й Слобожанщини.


"Ми вдячні нашим колегам, що з перших днів війни, змогли у Львові організувати потужну організаційну роботу з регіонами України та закордоном, зокрема нашій керівниці Людмилі Нечипоренко. У відрядженні, особисто мав змогу впевнитися та набути нових надійних друзів на Львівщині та Закарпатті, що всією душею вболівають та переймаються важкою долею сходу України" - підкреслив член Штабу ГР при ГУ ДПС у Харківській області, Cпеціальний уповноважений представник CFSR у Харківській області Сергій Жук.

Comments


bottom of page