top of page
Пошук

KHC & Комітет з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків ГР при Харківській податковій

Голова Правління ГО ХОО " Громада Харкова" Віктор Жук, як Член Громадської ради при Головному управлінні Державної Податкової Служби у Харківській області, виявив бажання долучитися до роботи Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків та увійшов до його складу. Також до складу комітету увійшла Кар'єрна радниця KHC з фінансової незалежності та розкриття потенціалу осіб що постраждали від насильства Мар`яна Швайко.


Голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігор Суханов, розпочавши засідання, привітав присутніх членів Громадської ради з початком роботи Комітету та зазначив, що робота нового Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків повинна бути спрямована на активну громадську позицію та комунікацію з громадськістю та бізнесом.


Під час заходу було затверджено склад Комітету з питань комунікацій, внутрішніх та зовнішніх зв'язків Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області, його очолив Олександр Швець та обрали заступника голови Комітету Романа Томашевського та заступника голови – секретаря Комітету Олену Касьянову.

https://kh.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/gromadska-rada/povidomlennya/563807.html?fbclid=IwAR3yGTexA41J74kVfRaotF5OStvXWBjjZL9ebz4ta412Mf-QVuhEo_x1bSo
bottom of page